کتاب آوازهای کولی

اثر فدریکو گارسیا لورکا از انتشارات نگاه - مترجم: رضا معتمدی-دهه 1920

آوازهای کولی عنوان کتابی است از فدریکو گارسیا لورکا با ترجمه‌ی رضا معتمدی که در 96 صفحه و توسط انتشارات موسسه انتشارات نگاه


خرید کتاب آوازهای کولی
جستجوی کتاب آوازهای کولی در گودریدز

معرفی کتاب آوازهای کولی از نگاه کاربران
هنوز برای مزه من خیلی مدرن است. چند تن از استعاره های او را احساس می کنم و محتوای اصلی نمادین او کمی مبهم است. او بیشتر از زبان @ Poeta در نیویورک متمرکز است، که بر روی تصاویری که او به تصویر کشیده است متمرکز شده است.

مشاهده لینک اصلی
IntertextualidadMenciones مستقیم: * درPreciosa و هوا @ شخصیت از Preciosa، NIA ± به نظر می رسد توسط کولی زندگی بازی و آواز مطرح شده به امرار معاش، که برای اولین بار ثبت ذکر است در gitanilla @The رمان نمونه .. میگل د سروانتس (اسپانیا ± یک 1613) * درThamar و امنون @ تاریخ تجاوز به تامار، کتاب مقدس (ساموئل 13: 2) تکثیر، ناشناس (. CA S II) * اشاره به Dámaso نویسندگان آلونسو (اسپانیا ± A، S. XX)، ایزابل GarcÃa Lorca (اسپانیا ± A، S. XX-XXI)، فرناندو دی لوس ریس (اسپانیا ± A، S. XX)، Josà © مورنو ویلا ( Espaà ± A، S. XX)، لیدیا کابررا (کوبا، S. XX)، خوان گوئررو رویز (اسپانیا ± A، S. XX)، رافائل مارتینز نادال (پورتوریکو، S. XX)، ژان Cassou (فرانسه، بازدید کنندگان ... XX) و آلفونسو گارسیا Valdecasas (اسپانیا ± A، S XX) * اماکن: -Granada، اندلس، اسپانیا ± A.-سویل، اندلس، اسپانیا ± A.-کوردوبا، اندلس، اسپانیا جرز د ± a.- مرز، کادیز، اندلس، اسپانیا . کارشناسی ارشد © رضا-اکسترمادورا، اسپانیا ریو گوادال ± a.-، اندلس، اسپانیا ± A * محیط. کوه ± یک کوه، رودخانه، روستایی، چهره شهری * تاریخی است. پدرو Domecq، آنتونیو تورس هردیا (AntoA ± ایتو کامبوریو). اشاره: مارگاریتا Xirgu * شخصیت های دوره ای کولی دوست داشتنی، مایکل فرشته، فرشته رافائل، جبرئیل فرشته، ماریا (مادر عیسی)، Josà © د Nazaret ساخته کارشناسی ارشد © رضا بفهمد (سانتا OLALLA) . بانوی ما از غم، تامار (دختر دیوید)، آمنون (پسر دیوید) * ارقام خارق العاده: شبح * ارقام در محدوده زمانی معین بیشتر iraniboys متصل به ذات جادویی از جهان، در انتظار معشوق، کولی / A رو / AA اقتدار، راهبه سرکوب جنسی، شهید شوالیه نجیب که می میرد فراموش شده (رقم از تصنیف های سنتی:Burla دون پدرو سوار بر اسب @) * سازمان گارد ملی espaà ± به Ola * جشن: شب از سانتیاگو، رومارا سن مگوئل.

مشاهده لینک اصلی
خوان آنتونیو د مونته لایراآدا شیب را از دست داد، بدنش پر از نیلوفرها و نارنجک در معابد بود. در حال حاضر او متقاطع از گودال مرگ را جمع می کند. من تقریبا فراموش کرده بودم که من زمانی که ما آن را در دبیرستان قرار دادیم، لورکا را دوست داشتم. ما تا به حال به عنوان خوانده شده خانه برناردا آلبا، که قطعه مورد علاقه من از تئاتر (تا کنون) و اشعار (از جمله عاشقانه از ماه، که به همین دلیل من تصمیم به خرید Romacero زمانی که من آن را دیدم در کتابفروشی) نمادهای او، استفاده از زبان او، حس زیبایی شناسی، شعر او، همه چیز من را جذاب می کند. ماه با لهستانی از nardos به faguacon آمد. پسر پسر به او نگاه می کند، نگاه کنید. دختر به او نگاه می کند من به طور خاص توسط ریتم و نمادگرایی گل ها جذاب شدم. ماه و مرگ. ارزشش را دارد چه تاسف خوردی من غذا میخورم و لباس میگیرم آه، پیراهن من! اوه، ران خال خال من! تنهایی: بدن خود را با آب از آبشارها شستشو دهید و دل خود را در حالت صلح، Soledad Montoya ترک کنید. من توانایی زبانی برای بیان همه چیزهایی که این اشعار به من می رسانند ندارم، بنابراین حتی نمی خواهم امتحان کنم. من فقط می خواهم رکورد است که من عاشق این کتاب، من عاشق شعر لورکا که من تا کنون خوانده ام و من فکر می کنم در آینده ای نه چندان دور من بیشتر از کار خود را خواهد خواند.

مشاهده لینک اصلی
من فقط به پایان رسید تصنیف کولی و من احساس عمیق را ترک. شعر او تمام جنبه های یک معلم واقعی و موضوعات مورد علاقه من در یک سطح شخصی (و البته بهترین شعر یکی با آن می توان مربوط است). حاشیه، سرنوشت، درد سیاه و سفید مرگ، اندلس، فانتزی مخلوط با واقع گرایی برخی از تم ها در این obra.En خاص هستند، من را دوست داشته اند سه شعر از شهرستانها اندلس - گرانادا، کوردوبا و سویل. ترکیبی از تاریخ و احساسات، غرب و شرق در San Rafael (کوردوبا) مرا تحت تاثیر قرار داده است آن را به عنوان یک شهر با اهمیت تاریخی دو بودن زمان روم و مور است، و من فکر می کنم که شعر خوبی را دستگیر کرده است این احساس لورکا تمام ستایش هایی که داده می شود سزاوار است.

مشاهده لینک اصلی
یک کودک زیبا ± و یا نی، شانه های پهن، نازک کمر شب پوست سیب، دهان و چشم های بزرگ غم انگیز، عصب نقره داغ، گرد خیابان متروک و ویران. چرم ثبت اختراع او استراحت کفش کوکب هوا، با هر دو ریتم آسمانی کوتاه آواز عزاداری. در ساحل دریا هیچ دست نخورده ای وجود ندارد، امپراتور تاج و تخت و ستاره پیاده روی. وقتی سر بر روی سینه یاس اش خم می شود، شب به دنبال دشت می رود زیرا او می خواهد زانو بزند. گیتار به تنهایی صدای San Gabriel Arcángel، تله موش ها و دشمنان اراده را صدا می کند. سان گابریل: کودک در رحم مادرش گریه می کند. فراموش نکنید که کولی ها لباس را به شما دادند

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب آوازهای کولی


 کتاب نماینده ی ملت
 کتاب روانشناسی خواب
 کتاب هستی و زمان
 کتاب نبرد من
 کتاب کارخانه ی مطلق سازی
 کتاب موضوع جدی نیست